Knihovna Napajedla

08.06.2017 11:20

Exkurze knihovníků v napajedelské knihovně.
Úsek regionálních funkcí KBBB uspořádal exkurzi do nedaleké knihovny Boženy Benešové Napajedla. Exkurze byla určena pro knihovníky z profesionálních knihoven našeho regionu.

A bylo skutečně co vidět a slyšet. Knihovna se nachází v prostorách bývalého kláštera, je moderně vybavená, prostorná a velmi útulná. Knihovnice Svatava Ondrášová nás provedla knihovnou a seznámila s její historií a aktuální činností. A jak se říká, je to vždy o lidech: příkladná spolupráce s městem, s místní MŠ a ZŠ, příjemné prostory a tým úžasných knihovnic – a úspěch je zaručen. Navštívili jsme rovněž Muzeum nad knihovnou, viděli obřadní síň městského úřadu a pohlédli jsme na Napajedla z radniční věže. Fotky z exkurze najdete ve fotogalerii.